Esu sportininkė nuo mažų dienų. Buvau auginama sportininkų šeimoje, todėl praktiką atlikinėjau tik pradėjus vaikščioti. Nuo pirmos klasės pradėjau lankyti plaukimo treniruotes. Didžiąją dalį savo asmeninių apdovanojimų (medalių, taurių ir diplomų) pasiekiau būtent plaukimo laikais. Buvau įvairių amžiaus grupių (vaikų, jaunučių, jaunių) čempionė ar prizininkė. Asmeniškai, mano aukščiausias karjeros pasiekimas: beveik pasiektas Lietuvos rekordas 100 metrų peteliškės būdu. Tad tikslai plaukime buvo ne tik Lietuvos čempionatų medaliai, bet ir tarptautinių varžybų EOYF (Europos jaunimo olimpinis festivalis) pasiekimai, Lietuvos rekordas ir plaukimo meistro ženklelis. Žinoma, mano tikslai buvo išsikelti labai aukšti ir jie sunkiai buvo pasiekiami, tačiau nesigailiu, kad siekdama aukščiausių tikslų, pasiekiau puikių rezultatų už kuriuos turiu daug apdovanojimų ( beveik 200 medalių, keletas taurių ir nesuskaičiuojamas kiekis diplomų).

Plaukiau iki 9 klasės ir tuomet pasirinkau lengvąją atletiką – disko metimo rungtį (pagrinde dėl siekio suderinti sporto treniruotes ir muzikos mokyklos pamokas). Žinoma tokiam pasirinkimui įtaką turėjo ir trauma, po kurios reikėjo metus nutraukti profesionalų sportą ir bandyti atsistatyti. Mėtau diską ir iki šių dienų, su kiekviena diena tobulinu techniką, psichologiją ir savo jėgą. Kadangi disko metimas yra ne ištvermės demonstravimas, kaip būdavo plaukimo laikais (nebent tik psichologinės ištvermės), vis dar stengiuosi išmokyti save naudoti manyje esantį staigumą ir išnaudoji jėgą, kurios turiu tikrai labai daug.

Kalbant apie jėgą, 2020 metų rudenį sugalvojau sudalyvauti ir sunkiosios atletikos Lietuvos čempionate atlikdama atskirus veiksmus (stūmimą + rovimą). Svorio kategorijoje iki 71 kg. Lietuvoje, be jokio didelio ir išankstinio pasiruošimo, užėmiau 3 vietą. Mano vertinimu, tai tik įrodo, kad esu įvairiapusiška sportininkė, gebanti parodyti ir ištvermę, ir staigumą, ir jėgą. O kas bus ateityje ir kokie mano tikslai sporte, palieku jūsų išsiaiškinimui skaitant šį mano tinklaraštį.