2015 metais prisijungiau į Lietuvos šaulių sąjungą (toliau – LŠS) su tikslu realizuoti save. Istorinė patirtis, giminės šaknys, draugai ir patriotiniai jausmai pastūmėjo mane prisijungti ir tapti jaunąja šaule 9-oje Plk. Prano Saladžiaus šaulių rinktinėje. Įvairios teorinės žinios, praktikos, orientacinės, paskaitos, pratybos, mokymai, žygiai ir visi kiti renginiai įžiebė manyje dar didesnį patriotiškumo jausmą.

Per šiuos metus, būdama šaule, įgijau nepakartojamos patirties komandiniame darbe, organizaciniuose reikaluose. Džiaugiuosi kiekviena diena kada man tenka užsidėti Šaulio uniformą, kuri mane motyvuoja daryti gerus darbus Valstybės labui. Tie darbai gali būti visokie: medžių sodinimas, šiukšlių rinkimas, vėliavos nešimas ir t.t. Esu paprastas žmogus, mėgstu šalia esančius, taip pat, paprastus ir gerus žmones, kuriuos ir atradau 9-oje rinktinėje.

Ateityje esu pasiruošusi visomis jėgomis ir darbais dalyvauti šaulių veiklose, prisidėti prie gerų darbų įgyvendinimo. Noriu savo pavyzdžiu įkvėpti jaunus veidus (ir ne tik) būti aktyvesniais, geresniais, galvoti ne tik apie save, bet ir apie šalia esančius žmones. Mes esame vieni kitiems – tai mintys, kurias nešiojuosi su savimi būnant su šaulių bendruomene.