Kovo 29 dieną, Utenos bibliotekoje, pasimačiau su savo bendraamžiais ir kartu su kitomis kolegomis padiskutavome apie planus ateičiai. Ta proga jaunimo biuras sukvietė aktyvius mūsų miesto gyventojus, kurie neabejingi tokioms temoms.

Visų pirma, kaip jaunimo reikalų tarybos narė, diskusiją pradėjau nuo šios tarybos veikimo ir tobulinimo galimybių ieškojimo. Klausėmės jaunuolių nuomonės apie šią tarybą, prieinamumą ir susisiekimą su jos nariais. Atsižvelgdama į išsakytas nuomones, pasiūliau svarstyti apie JRT atvirus posėdžius, gyvus susitikimus, kuriuose galėtų dalyvauti savanoriai. Manau toks sprendimas paskatintų mano benraamžius daugiau domėtis šios tarybos veikla ir būti drąsesniems reiškiant savo nuomonę.

Toliau aptarėme būsimą ,,skatepark“ atnaujinimą, ypač vietos parinkimą ir svarbiausius įrengimus.

Taip pat, kolegos išreiškė norą įkurti chill (laisvalaikio) zoną, kuri būtų atvira visus metus. Kadangi esu panašaus amžiaus, tai man asmeniškai tokia idėja pasirodė labai reikalinga. Tad ateityje bandysime kartu su moksleivių atstovais ieškoti geriausio varianto.

Galiu pasidžiaugti, kad mūsų miestas turi ypatingai aktyvų jaunimą, kurie priklauso įvairioms organizacijoms ir drąsiai reiškia savo nuomonę.

/ Taryba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.