Kokie pokyčiai sporto finansavime?

2022 metų pavasarį, savivaldybė sušaukė sporto tarybą. Šios tarybos nariais buvo paskirti įvairių sporto sričių specialistai, tarp kurių patekau ir aš, kaip atstovė nuo savivaldybės tarybos.

Read more

Susitikimai su abiturientais!

Spalio 26 ir lapkričio 9 dienomis lankiausi Utenos miesto gimnazijose: Adolfo Šapokos, Dauniškio ir Saulės. Turėjau galimybę gyvai bendrauti ir diskutuoti su bendraamžiais apie ateities perspektyvas.

Read more

Utenoje vyks DALYVAUJAMASIS BIUDŽETAS?

Pirmą kartą apie dalyvaujamąjį biudžetą išgirdau 2020 metais, eidama tarybos kadencijoje antrus metus. Tik išgirdus apie tokią galimybę, kurią puikiai vykdo kiti Lietuvos miestai, ją įsivaizdavau ir Utenos rajone.

Read more

Kas slepiasi už nemokamų paslaugų?

Lietuvių patarlė teigia: ,,už dyką ir mušt negausi”. Ar tikrai nebūna nemokamų paslaugų? Prieš kelis mėnesius, remiantis kitų savivaldybių pavyzdžiais, teikiau pasiūlymą savivaldybės direktoriui dėl nemokamo pavėžėjimo Utenos rajone. Remiantis kitų savivaldybių pavyzdžiu, daugiausiai viešuoju transportu naudojasi senjorai, mokiniai ir individualių poreikių turintys žmonės, kuriems taikomos vežimo lengvatos, tad surinkta suma už keleiviams parduotus bilietus…

Read more